| XxAlexandruxX a întrebat:

De ce pe youtube sunt videoclipuri cu pedobear incercand sa te sperie de fapt cine este acel ursulet pedobear ce face el luminati-ma

Răspuns Câştigător
| Cosmin1992 a răspuns:

Pedobear este un personaj imaginar, care are o fire ascunsa. El la prima vedere pare dragut si iti pui increderea in el cu usurinta, dar sub aceasta fata se ascunde un monstru. Pedo = pedofil, si de aceea e pus un ursulet dragut cu care copii se duc sa se joace, dar descopera uratul adevar.