| beneamin a întrebat:

De la ce magazin se poate achizitiona spray cu piper de la ce tip da magazin?

Răspuns Câştigător
| NI_KA_IC_XC_1993 a răspuns:

De la un magazin de arme, poti cauta pe google, militay shop.ro este un site super tare, iar daca nu vrei sa iti iei de pe net, pot cauta si la magazinele de vanatoare... Depinde unde locuiesti

1 răspuns:
| Antonescu13 a răspuns:

Poţi cumpăra de la diferite magazine de arme, dacă nu doreşti să mergi până la ele poţi comanda online, recomand okazii => http://www.okazii.ro/cautare/spray+cu+piper.html