| Dominicc a întrebat:

De maine am sa imi iau internet de la vodafone (dinacela fara abonament pe stik)

M-am interesat azi si e cam asa treaba

la 500 mb valavil 10 zile ai cam asa

7500 de paginii accesate si 2500 de mailuri.
pentru oferta de 1 gb e dublu si asa mai departe.

viteza cica e accepratabila.

sunt constient ca o sa mai "cada" netu dar...

am o intrebare

cum se comporta internetu pe stik la voi? care aveti. merge binisor? se conecteaza repede pe pagini? poti downloada ceva? sau numai navigat?

cred ca e cam acelasi lucru cu ce iau eu si cel cu abonament pentru ca tot stik e.

sper ca v'am fost si eu de folos acum raspundetim si mie.

o seara frumoasa

5 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Bagi cartela in stiku ala. bagi stiku in calculator si se instaleza automat.

iti faci un cont apoi intri pe www.vodafone.ro-cartela-internet si alegi opriunea care vrei si reincarci acolo.

asa scrie pe o foiaie.

chiar daac ramai fara net sau credit cum vine. pe vodafone.ro poti intra cica

| Dominicc explică:

Costa 1 mil 400 normal modemu.

dar din cate vazui azi la 90% din magazine il vand cu 1 mil 700

| lays a răspuns:

Cat costa si cum se reincarca? poti sa-mi dai mai multe detalii? as vrea si eu.ca la mine e pubere netu'big grin

| Username6 a răspuns:

Sincer eu am stick cu internet de la RDS si nu stiu ce sa zic, dar nu merge chiar asa de bine pe cat ma asteptam.acuma depinde si cata acoperire are reteaua respectiva. cei de la vodafone se lauda ca au acoperire 90% ceea ce nu ar trebui sa iti dea bataie de cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aceiasi bani de la RDS primesti nu pentru 10 zile si nu stiu ce volum de transfer, ci pentru o luna si volum nelimitat, in functie de stik, sunt de 3. 6 si de 7, 2 Mb/s