| Damon_8513 a întrebat:

De pe ce siteuri invat si eu sa desenez?

8 răspunsuri:
| FollowTheLight a răspuns:

Bravo tie ca te-ai hotarat sa inveti sa desenezi!happy
Drawspace.com e un site care te ajuta sa inveti sa desenezi pe diferite nivele.Ai nivelul beginner(incepator), intermediate(mijlociu) si advanced(avansat).De acolo te descurci tu.
Un alt loc de unde poti invata e batranul youtube.
Cauti acolo how to draw... de ex an eye si o sa gasesti o gramada de tutoriale. Sper ca te-am ajutat si succes!winking

| MaxiValau a răspuns:

Nu sunt asemenea site-uri. daca vrei sa inveti singur, uita-te pe youtube la dansatori. si sor-mea este dansatoare de performanta, a invatat si de la club, si foarte putin de la filmuletele de pe youtube.

| isit_1314 a răspuns:

Pe youtube, daca stii putina engleza.http://www.youtube.com/watch?v=pkhS5gSL0QI
Asta e unul dintre ele, vezi ca mai sunt si altele...cum sa desenezi ochi, portrete etc! Bafta!:)

| Alynutza1_5060 a răspuns:

Desenatori.ro