| adriangabor92 a întrebat:

De pe site-ul http://h10025.www1.hp.com/......reCategory care drivere sa le descarca pentru modelul de laptop compaq presario cq61-210sq? Va rog sa ma ajutati. Sa imi scrieti care sa le descarc. Doresc drivere de la placa de baza, placa video si placa de sunet, placa grafica. Are sistem pe 32 biti si are windows vista ultimate.

Răspuns Câştigător
| Same.User a răspuns:

O recomandare pentru tine. Instaleaza un Windows XP sp3, este mult mai bun decat Vista(indiferent de varianta).
Din cate stiu eu site-ul HP, in momentul in care ai cautat niste drivere exact pentru modelul tau de laptop, iti afiseaza pentru fiecare sistem de operare in parte driverele de care ai nevoie.
Succes.