| 1Hekate1 a întrebat:

De pe site-ul :http://www.military-shop.ro/Militar/?gclid=COCXl-eP-rgCF QgQ3god6XgAvA..chiar poti lua lucruri sau e farsa? Si daca sa zicem ..vine curierul cu spray`ul paralizant I-l da si unui minor sau trebuie sa fie cineva mai mare? Si cum de exista magazine cu arme online atat timp cat iti trebuie permise si altele? De pe net le poti lua fara premise, sau ti le cere cand iti livreaza arma?

1 răspuns:
| Jackster a răspuns:

Poti sa-ti cumperi de acolo, dar asta nu inseamna ca e si legal.