| noname_1116 a întrebat:

De unde pot lua un Trade Hack fara bani? sau imi dati voi...

21 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie hacku ppls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe netdrive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea hack de trade ca am nevoie dar da add la pricopsergiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau trade-ul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instructions TradeHack:
1. Metin2 fire up
2. once you figure and you will find a person to okradnięcia after the tradehack...
3. minimize metina2 and then start our tradehacka when you press his acceptance at the cursor to disappear
4. and then after pressing accept we Items
5. not once not working bot for 1 time so then I recommend reset metina2 and próbować more! I wish you good itemek! Yours

DOWNLOAD

http://www.mediafire.com/? mzuy41gz4nl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau hack trade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey imi dati mai multe linkuri plizzz de download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe www.m2-tools.de dar mah fi si u on! ok?
sunt sebastian si am 11 ani deci de pe siteul ala poti si trade hack si hack +9 si multihack de toate si boti dar fiiiiiiiiii onnn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa fiu on?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google

| mariusrap a răspuns:

Til dau eu, 10 euro si il primesti

| Speedd a răspuns (pentru mariusrap):

Iti dau eu 10 euro dar doar daca merge!
Eventual baga id love.georgy34@yahoo.com sa discutam.

| zagron123 a răspuns:

Http://www.m2-tools.de pe site asta sa stiti numai hackuri cu keylogger sunt! De exemplu,, trade hack by banjo1'' uitati-va putin si voi la el, voi credeti ca, cu una cu doua asa de simplu se face un trade hack + sa-l folosesti asa simplu? Eu nu cred! La facut el dar nu inseamna ca trebuie sa vi le dea voua
! La fel si cu hack+9, este keylogger, de exemplu la trade hack de ce credeti ca a pus sa nu putem da comentarii la video? Simplu ca sa nu zicem ca e keylogger! Am vazut pe un site cu un topic cum ca aceste hackuri sunt keylogger 100%! Deci indrazniti sa le downloadati si spuneti-mi daca va mers! Nu exista trade hack, atentie exista dar nu postate!

| andrey75 a răspuns:

De pe net

| Mafiotu_2530 a răspuns:

Frate tu ai aflat de unde pot lua?

| hackboss a răspuns:

Am eu trade hack dar am si hack de yang fishbot baga id meu:mihai17.badboy si vb