| Anonim_7683 a întrebat:

De unde pot sa descarc un video converter gratis cu care as putea sa convertez filmul in intregime, dar nu numai citeva minute?

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Instaleaza K-Lite Mega Codec Pack 5.3.0 e free tot iti sunt necesare codec-urile audio\video si cu playerul Media Player Classic din el poti convertii in ce format doresti dand clic pe save as nume+extensia (formatul) pe care-l doresti

| teodor10 a răspuns:

" Total video converter " -il am si eu si iti poate face si ce vrei u
http://downloads.phpnuke.org/......VERTER.htm