| anonim_4396 a întrebat:

De vreo luna nu mai am antivirus la PC si cred ca e super virusat ...cine ma poate ajuta cu un program antivirus? E urgent, mersi

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Scrie pe google download free antivirus si vei gasi aplicatii gratuite pe site-uri ca softpedia, brothersoft sau kappa.Succes! :*

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Avira

| eurynomus a răspuns:

Avira antivirus free, eu il am si e superbun

| adrew a răspuns:

Http://www.filehippo.com/download_avast_antivirus/
instaleaza-l pe asta si nu asculta pe altii, e cel mai bun

| Ozdogan a răspuns:

Incearca avira antivirus.e bun.
Dar, ca sa nu faci vreo prostie, mai ales daca e virusat du-te la cineva specialist in calculatoare sa ti-l instaleze pe cel mai bun.asa am ramas si eu fara antivirus acum o luna si am incercat sa mi-l instalez eu si nu-mi mai mergea nimic la el! Absolut nimic!

| Issabela26 a răspuns:

Avg anti-virus e cel mai bun pe asta il folosesc si eu si sunt fff multumitawinking

| VioConstantin a răspuns:

Daca pui un antivirus acum. s.ar putea sa iti gaseasca virusi in orice fisier. mai bine inst windowsul din nou, pui un antivirus pe curat si gata. nu o sa mai ai problema

| Alllecs a răspuns:

Eu folosesc avastul si mai am un panda usb vaccine.Totusi el expira (la mine) o data la 2 ani. Dupa 2 ani la mine nu sunt asa multi virusi si am scanat de curand PC-ul si nu am gasit nicaieri nici un virus. Sprer ca te'am ajutat happy

| RaresBoss22 a răspuns:

Reinstaleaza windows`u sau foloste antivirusul avast

| Chifan_Vasile_1990 a răspuns:

Avastu e foarte bun