| Cristi19991999 a întrebat:

am si eu o problema am Windows 7 si am ca antivirus avast, acesta imi detecteaza mereu cand pornesc pc ca am un virus in pc am gasit unde este virusul imi arata ca este in C/program data dar cand intru in C nu gasesc folderul program data, ce sa fac ca sa pot sterge folderul virusat deoarece antivirusu nu poate sterge si pe zi ce trece folderul virusat inmulteste virusi va rog ajutati-ma

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dezinstaleaza Avast-ul. Nu este de calitate. Intra pe Bidefender online, instaleaza-l si dai o scanare.