| xXMarcelaXx a întrebat:

Deci, am facut un video cand spargeam un balon si nu stiu cum sa iasa o poza din videoul ala adicaa sa reiasa o poza dintr-un anumit moment adica sa salvez o poza atunci cand am spart balonul. Sper ca ati inteles ceva.Va rog ajutati-ma! Funda!`

Răspuns Câştigător
| mihaitare123456 a răspuns:

Poti incerca cu un cutter video. Sau daca videoul are calitate inalta, poti incerca sa il redai pe fullscreen si sa faci un printscreen in momentul cand vrei tu! Succes!