| Albastrelul a întrebat:

as vrea sa stiu cum sa pun o poza la video(cand vezi videoul sa apara acea poza)? (dau Funda)

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Te referi la custom Thumbail? Cand sa uploadezi video-ul, o sa-ti apara mai multe optiuni despre Thumbail. Poti sa alegi o imagine sau poti alege o parte din videoclip sa o arate ca imagine.

| Albastrelul explică (pentru OctaLoL):

Ms frate ai Funda de la mine

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna. Iti trebuie niste programe de editat video cat sa faci filmulet din poze. Sunt si site-uri online pentru editare cat si programe. Succes