| NoNaamexD a întrebat:

Deci, am instalat MicroVolts in calculator. Bun, dupa ce-i dau sa se deschida, se incarca de tot si apoi se inchide. De ce? Am prea putin spatiu liber in calculator? Daca da, cum imi fac loc liber?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Foloseste RevoUnistaller ca altfel nosa reusesti sa stergi tot, iti va mai ramane cateva fisiere din el care se reggasesc in Registry!

| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Da,cred ca ai putin spatiu.mie mi-a mers ca aveam spatiu dar dupa ce nu mai aveam nu ma lasa sa apas si pe start game.cauta in calculator control panel si dai undeva unde scrie remove programs, acolo sunt programele tale(jocurile)dar ai grija sa nu stergi un program de windos. funda?