| anonim_4396 a întrebat:

Deci...cand ma uit la un film si bag subtitrarea, subtitrarea ramane in urma cu vreo 2 minute... e de la player sau subtitrare? Imi puteti da un site unde gasesc subtitrari care sa mearga in acelasi timp cu filmul? Cine ma ajuta dau funda

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Folosesc playerul BSPlayer iar subtitrarile de pe regielive...
Imi poti recomanda un alt player bun?

| unknownn a răspuns:

Big dady am cautat si asa dar tot in urma ramane...

| bigdady a răspuns:

Alynutza cred ca subtitrarea nu e sincronizata.descarca subtitrarile exact cum e numele filmului daca filmul se numeste xxx dvdrip nogrp cauta o subtitrare cu acelasi nume.
poti sincroniza si cu bsplayer ctrl+sageti inainte si inapoi

| djhateme a răspuns:

Incearca pe regielive.ro sau subtitrari.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Subs.ro

| JensenB a răspuns:

Alynutza, depinde de ce player folosesti, daca este Windows Media Player atunci este de vina subtitrarea, dar daca folosesti ceva gen BS Player atunci poate player-ul este setat gresit.
Te Rog sa revi sa imi spui daca te-am lamurit!

| JensenB a răspuns:

In BS Player isi ea el singur subtitrarea sau trebuie sa o incarci tu?