| smileysmiley a întrebat:

De unde pot downloada subtitrare pentru filmul The Last Song?
Vreun site ceva, mai multe site`uri de unde pot lua si mai multe subtitrari, dar in principiu nu gasesc pentru acest film si pentru asta vreau acum big grin
Va rog sa ma ajutati, cu un link ceva, si cum pot sa bag subtitrarea lui in filmul original in care este in engleza big grin
Ajutooooooooor cat mai urgent

11 răspunsuri:
| MosCraciun a răspuns:

Sa iti spun un truc.
Intri pe google si scrii asa : The Last Song subtitrare, si dai la prima asa sa faci cu fiecare film scrii numele filmuli si la sfarsit "subtitrare".
Bafta!

| fatacuesarfaroz a răspuns:

Www.titrari.ro
www.regielive.ro
(dar pentru acest film nu a aparut pe nici una)

| BabyLove_7970 a răspuns:

Da filmu` de unde l-ai luat ca vreau si eu sa il iau dar nu il gasesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu ca nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.subtitrari.zmenta.ro/2010/04/subtitrare-last-song-2010.html ----incercati aicea daca cumva apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.subtitrari-filme.ro/subtitrare-the-last-song/

cei care vreti, va scrieti aici adresa de email si cand apare va anunta ei :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in general iau subtitrarile de pe RegieLive.ro,iar filmele de pe radio fly filme noi...de aici am luat filmul, doar ca este varianta CAM...adica este filmat la cinema, dar se vede bine.acum ramane la aprecierea ta. o seara buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IIntra pe google si scrie asa "ubtitrari the last song 2010 " si vezi ca sunt mai multe site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frtilor caitati aicifile:///C:/Users/Butuza%20Iosif/Desktop/filme/Subtitrari%20Subs.png