| Claudes a întrebat:

La sezonul 4 al serialului "Prison Break" mi-o ia subtitrarea razna, adica ba merge prea repede, ba merge prea incet, am cautat pe toate site-urile de subtitrari, si chiar daca subtitrarea are acelasi framerate ca si filmul tot ramane in urma sau merge inainte. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Poftim:

http://www.fsplay.net/2010/02/prison-break-online-subtitrat-toate.html

uita-te aici :) vizionare placuta! :)

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa o calibrezi daca folosesti bspayer cu ctrl si sageata stanga sau dreapta cand observi ca a luat-o razna.

| eviltwinnn a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci.

| FORGIVENESS a răspuns:

Cand tatal meu era fierar si eu bateam fierul cat era cald dragonii cutreierau lumea =]]

| Claudes explică (pentru FORGIVENESS):

Si tu te bateai cu dragonii sau ce faceai?