| Lollypop a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o subtitrare buna pentru filmul "P. S. I love you"? Am salvat foarte multe, dar nici una nu a fost buna.Deoarece subtitrarea ramane in urma sau inainte.

Răspuns Câştigător
| daniEL88 a răspuns:

Daca imi spui intreaga denumire a filmului da iti pot da, (denumirea de dupa titlul filmului). eventual cauta aici http://subtitrari.regielive.ro/ si descarci varianta de subtitrare care coincide cu titlul. Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| Mihaela a răspuns:

Dai add la mariukad, si ti-o trimit eu. nu mai stiu siteul de unde am downloadat-o