| AlxAlexAlx a întrebat:

Deci cine imi spune exact ce se face in clasa a 9 la liceu La profilul " Constructii Instalatii si Lucrari Publice " Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| fly4love a răspuns:

'' Constructii Instalatii si Lucrari Publice ''? adica ori ce lucrezi... lucrezi in public si pentru public! sa fiu mai explicit?! vopsiti bancile prin parcuri, schimbati becurile la semafoare, becurile prin parcuri, amenajati gradini cu flori si parcuri cu flori, tundeti iarba... etc totul pentru public!