| Andrei_Catalina_1997 a întrebat:

Deci...Este o poveste lunga si am nevoie de ajutorul vostru.Eu am un IPhone4S si l-am folosit mai mult de un an.Si cam acum o saptamana ma jucam pe el si s-a stins fiindca nu mai avea baterie.Si,evident, l-am pus la incarcat dar nu se mai aprindea.L-am lasat cam 2 ore si nimic. Dupa o zi s-a aprins si s-a incarcat pana la 15% dar mai mult nu se mai incarca..Si incepea sa-i scada bateria pana s-a stins din nou. Si in saptamana aceea l-am pus la incarcat in fiecare zi si nimic.Pana astazi cand l-am lasat la incarcat cam o ora si s-a aprins.Dar s-a resetat adica era ca si cum dabea l-as fi cumparat. Apare pe ecranul de deblocare iOS6 si la,,sagetica" aceea unde scrie,, Slide to unlok" acum scrie in toate limbile posibile(Configurer. Konfigurieren.s.a.). Si atunci cand il scot din priza se inchide imediat..Si cand il bag din nou iar se aprinde si tot asa..Si nu stiu ce sa fac..Va rog sa imi dati cateva sfaturi sau ce sa fac.Stima.

Răspuns Câştigător
| BogdanelJb a răspuns:

Am patit si eu asa! Schimba bateria!

| Andrei_Catalina_1997 explică (pentru BogdanelJb):

Iti multumesc pentru sfat! Chiar asa am facut astazi! L-am dus la Service si mi-au spus ca era din cauza bateriei.Si...I-au schimbat bateria.

3 răspunsuri:
| valeriu1900 a răspuns:

Treci si tu la aifone 5s ca asta e la moda anul asta.

| Andrei_Catalina_1997 explică (pentru valeriu1900):

Mersi pentru sfat, dar nu ma ajuta cu nimic.