| adrian_3646 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva? Ieri mi-am descarcat gta 4 de pe siteu www.xpreed.org l-am instalat i-am facut tot ce trebuie si cand vreau sa intru sa ma joc imi apare o fereastra si scrie gta 4-activation ii dau next si imi crere serial. l-am gasit pe asta(cdf4h-btbmk-9bmg8-tt4v6-xq763) pe urma i-am dat activation. s-a incarcat iar pe urma nu a intrat i-am dat activation manualy si imi cerea unlok code iar jos serial.Imi dati si mie serial la gta 4 si unlok code va rog.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul' rand dupa ce i-ai dat activation manualy nu iti cere numa unlock code serialu' til pastreaza de cand l-ai bagat prima data.incearca asta: KQM75-FPSG3-RQ8CB-A8RY7-9KUPA-CYL6L-QNA55-6L2RG-L4K2 daca nu, chiar nu stiu ca si eu am incercat fara sa ins rockstar games da tot cere cod