| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu acum am pe calculator instalat linux ubuntu, am downloadat windows 7 si e o imagine. iso, intrebarea mea este, cum fac dvd bootabil cu el?

Dau funda! URGENT!

3 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

Cu nero, din aria data: copy CD/DVD (presupun ca vrei sa faci un CD/DVD cu ubuntu)

| NoKidding a răspuns:

Bagi un DVD gol in pc... te duci unde ai imaginea de win7, dai dublu click pe ea si iti deschide nero(trebuie sa il ai instalat), apoi unde vezi ca scrie "speed" dai la cea mai mica(4x sau 8x), apoi BURN.

| molocemarius a răspuns:

Daca vrei sa nu ai atata bataie de cap descarca MagicIso.Nu spun ca celelalte raspunsuri nu sunt bune.