| Kidd_2736 a întrebat:

Deci, la vara trebuie sa organizez o tabara.in jud cluj.si caut o pensiune cu camere de 2 persoane in care tarfiul sa fie maxim 150 lei si sa fie incluse mesele.de preferat as vrea sa fie in apropiere de cluj napoca. dau funda mare!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu Soacra la dusUn nebunIntra peste soacrasain timp ce aceasta face dussi o mai si prinde de fundlolUn mod de ati cunoaste soacraPriviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/

| alonet a răspuns:

Gasesti in centru clujului la retro hostel cu 50 lei pe noapte sau mai eu unu pe o straduta ce da din memo in napoca tot asa ceva de genu 50 lei pe noapte si e fix in centru clujului, daca mai e ceva anunta-ma pe privat