| Vendetta47 a întrebat:

Deci ma joc 2 minute pe Santa Claus In Trouble...Again si imi apare un chenar in care scrie "Not Optimum Mode Recomenndete Mode:1280x1024 60 Hz.

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

1280x1024 este rezolutia si 60 Hz sunt culorile la care monitorul sau jocul ruleaza cel mai bine.

| Vendetta47 explică (pentru T7uk):

Si cum fac sa nu-mi mai apara?

| T7uk a răspuns (pentru Vendetta47):

Pai acum depinde de la ce este. Daca este de la monitor nu poti sa faci nimic ca imi apare si mie cand schimb rezolutia. Dar daca este de la joc... chiar nu stiu ca am avut si eu jocul si nu am avut astfel de problema.