| iuliancico a întrebat:

Deranjez cu o intrebare.Va rog poate stie cineva sa imi spuna cateva detalii despre Leanca Aurel si Daniela din Valencia Spania.Sau unde m-as putea interesa sa gasesc informatii despre ei.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Daca sti sa vorbesti spaniola poti intra pe siteul Ajutament de Valencia si sa suni sa ceri informatii.Dar iti dau un sfat daca vrei sa dai de ei iate dupa persoane care ii cunosc.Eu stau in Valnecia si n-am auzit de ei.