| catalin_9680 a întrebat:

Din ce punct de vedere exista perfectiune?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Perfectiunea se gaseste doar la Creator, la Dumnezeu.In rest, nu se mai gaseste nicaieri.Nu exista perfectiune altundeva.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Din punct de vedere relativ: adica pana cand ti-o distruge altcineva fie cu o remarca, fie cu un pumn, fie mai cade un fond ca FMI-ul.

| thealchemist a răspuns:

Din punct de vedere al infinitului, nu al lumii noastre materiale.

| AdelinaC a răspuns:

Nu exista

| MMadalina a răspuns:

Dupa parerea mea nu exista perfectiune din nici un punct de vedere.

Cu toate ca multi au incercat sa ajunga la perfectiune nu au reusit si nu cred ca vor reusi vreo' data