| King2001 a întrebat:

Din toata populatia, ateii sunt mai multi decat crestinii? vreau sa stiu cat la % sunt atei, agnostici si celelalte religii!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte greu de dat un raspuns cat de cat exact.
Uite aici niste estimari: https://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_popula%C8%9Biilor_dup%C4%83_religie

| King2001 explică (pentru Ioandelasal):

Dar te rog mai raspunde-mi si la mesajul ala! dau si declara raspuns castigator!

| Ioandelasal a răspuns (pentru King2001):

Ti-am raspuns la toate mesajele primite. Deocamdata nu am mai primit alt mesaj.

| King2001 explică (pentru Ioandelasal):

Stai ca-ti zic aici, deci sa presupunem ca ar avea loc big crunch apoi big bang din nou, si se poate, in opinia mea sa existe omenirea din nou, dar eu unul zic ca nu si noi! pentru ca nu are sens, e ca si cum am mai trai o viata aici pe pamant dupa ce am muri! deci eu zic ca oemnirea va mai exista daca se intampla acel big crunch dar nu si noi! acum ai inteles, care e opinita ta in legatura cu asta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru King2001):

N-am de unde sti ce s-ar intampla si, drept sa spun, chiar nu ma intereseaza subiectul. Datul cu parerea, pe un asemenea subiect, este un fel de a bate apa-n piua sau taiat frunze la caini.

| King2001 explică (pentru Ioandelasal):

Ceea ce voiam eu sa scot in evidenta e ca nu are sens!