| sakura_1924 a întrebat:

Dintre cei care va uitatii la naruto shippunden putetii sa-mi spuneti si mie daca cobi din akatsuki e un uchiha?thinking

Răspuns Câştigător
| CamyAngel a răspuns:

Da, i se vede ochiul ca nusi da jos masca. Dar e foarte dragut fara mascabig grinhappy

6 răspunsuri:
| AliceInMordor a răspuns:

Da. el l-a ajutat pe itachi sa omoare toti cei din clanul uchiha

| allxcs1 a răspuns:

Toby este madara uchiha, singurul care detine sharinganul eternal si el a infiintat akatsuki

| Inovssakura a răspuns:

Ce naiba. Nu mai intles nimic. Tobi este obito care kakashi credea ca a irit dar a fost salvat de madara uchiha. laughing mrg eu tot ce inteleg este ca obito= tobi = madara uchiha. De ce are atatea nume

| Kioko9 a răspuns:

Da. e madara uchiha cal care l-a ajutat pe itachi sa distruga clanul. e celmai batran din akatsuki

| idciylm a răspuns:

Da el este de fapt uchiha madara iar in final acum cat am vazut eu o sa aiba acum doi ochi sharingan si rinnengan