| ioana_5333 a întrebat:

Dintre doi prieteni comuni de pe facebook, cum pot afla care din ei a dat request celuilalt? Si cum pot afla ultima data a logarii pe facebook a cuiva care e deconectat de pe chat? Mersi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DACA il cauti si nu il poti gasi, sigur ti-a dat recuest; ultima logare din pacate nu ai nici o sansa sa afli.

| ioana_5333 explică:

Pai nu despre mine e vorba. ma intereseaza X (care era deja prieten cu mine) si s a facut prieten cu Y (si el era prieten cu mine mine) ei nu erau prieteni intre ei, si s -au facut acum. care a cerut prietenia celuilalt, asta ma interesa happy MERSI oricum happy