| MaNo9 a întrebat:

Doresc sa imi achizitionez un smartphone cu andoid foarte bun,incat sa mearga foarte bine,fara lag,aplicatiile si jocurile, sa aiba graphica buna, daca se poate foarte buna.si sa aiba multifunctiuni.Ce tip de telefon imi recomandati? As dori sa fie ori marca Samsung ori marca HTC! Dispun pana in 18 milioane!{as dori daca se poate sa imi raspundeti cat mai repede, telefonul care mi se potriveste cel mai bine, dau funda}

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Galaxy S3. Il detin si se conformeaza cu cererile tale. happy Recomand.