| EUSIATIT a întrebat:

Dragii mei sunt de ceva timp pe acest site. imi place intru cu placere s citesc si sa rasp la intrebarile puse daca stiu [exclus] rez teme pentru scoala,, cunosc regulile acestui site dar sunt nemultumita de un lucru, DEci nu folosesc cuvinte,,, expresii etc incerc sa respect totul dar. zile trecute am rasp la o intrebare a unei pustoaice care intreba ceva indecent iar eu i-am rasp trimitind o la scoala am folosit un singur cuvint care nu l am considerat trivial si totusi mi afost respins rasp de ce? pentru ca eu am vazut fff multe intrebari care chiar nu ar trebui admise iar eu care am rasp normal am fost resp la raspunsul resp ectiv. As intreba de ce?//? in special pe RALUCA pentru ca ea poate verifica totul?/ daca sunt nelamuriri va rog sa mi cereti pe privat raspund cu placere

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa raspundem ceea ce-i convine userului care a pus intrebarea, ci un raspuns corect, care poate chiar il deranjeaza, dar il poate ajuta! Sunt impotriva intrebarilor cu tenta sexuala prea explicite si folosite cuvinte nepotrivite pentru un site unde sunt useri de mai multe categorii de varsta! Sunt moduri diferite de a expune o idee, o afirmatie... fara a rosii cand le citesti...Sunt convinsa ca a fost o eroare, stiu ca nu scrii trivial...Asteapta pana se elucideaza...si in mod special intreaba admin-ul, pe Raluca, care a fost motivul... poate este vorba doar de o eroare de soft...
Si nu mai pune la inima tot...Toti suntem in aceeasi echipa cu drepturi si obligatii egale!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil ai ranit urechiusele sensibile ale pustoaicei cu pricina, ea a raportat rosind, raspunsul, iar adminii n-au verificat, ci doar l-au scos de pe site.
Join the club! Nu esti nici prima, nici ultima.
Nu mai pune la inima, ca nu merita si Distonocalmul e scump.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca raspunsul a fost decent, de bun simt si formulat in asa fel incat sa-i cada bine celei ce a intrebat, intr-adevar a fost o eroare!
Daca nu...

| M.madallina a răspuns:

Trimitei un mesaj Ralucai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca raspunsul tau nu era folositor, d-asta a fost respins. Scopul site-ului este sa ajuti o persoana, d-asta se numeste "Toti pentru Unu"

| senia a răspuns:

Ffff... poate ...ai folosit cuvinte care nu erau permise