| nush95 a întrebat:

Dupa pareara voastra...care este cel mai bun telefon LG si pretul sa nu depaseasca 500RON.si sa imi spuneti de cebig grin

3 răspunsuri:
| Andy04 a răspuns:

LG T-300 la 350 sau 339 lei sau LG Cookie Lite la 450 lei cam asa.Nu conteaza ca au preturi diferite pentru ca eu am t-300 si o colega are cookie lite si sunt egale. FUNDA?
P.S. Sunt cele mai bune care nu depasesc 500 lei(RON)

| candygirl a răspuns:

Nu iti recomand LG pentru ca de obicei trebuie sa il incarci in fiecare zi.

| Patrik a răspuns:

Eu am LG ku900i si sunt foarte multumit de el happy... Face poze super ok.se aude bine etc. big grin