| BezeaToxica a întrebat:

Dupa parerea voastra merita tableta asta : http://www.evolioshop.com/ro/tablete-pc/tableta-evolio-x 7.html? Aveti specificatii si descriere mai jos.Este prima meaq tableta si nu ma pot decide daca sa iau una de 7 inch sau una de 8 inch. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Seican_Danut_1999 a răspuns:

E mai buna cea cu 8 inch iti zic parerea mea! Funda plz

2 răspunsuri:
| Bocioc a răspuns:

Parerea mea este ca tableta cu 8 inch este mai buna deoarece ai mai multe avantage pe ia si at-i merg mai multe.

| Radu_Roni_1993 a răspuns:

Cine are deja tableta imi poate da cateva detalii espre ea? (x7)

1. Pana la urma merge conectat stick de net?
2. Merge update la android 4.4.2?
3. Intr-un finaal e bateria aia cat de cat de ceva? Cat tine intr-un dialy-use de browsing.
4. Afecteaza cu ceva ca nu are GPS? Adica, voi putea folosi navigatia doar cu internet? Pe telefon imi cere sa activez tot timpul GPS-ul cand intru in navigatia de la google maps.
5. Se misca fara lag dupa ce mai bagi aplicatii p ea?