| Andyy007 a întrebat:

Ce parere aveti despre TABLETE?
Sunt bune de ceva?
E ok una de la ~500 lei?
Ce se poate face mai exact cu una?
Este buna o tableta Evolio?
si intrebarea cea mai importanta:
SE MERITA?

3 răspunsuri:
| sweeftw a răspuns:

Eu am iPad si se merita, dar pana in 500 de lei nu cred ca are rost sa o cumperi...

| PclaudiaM a răspuns:

Sunt foarte bune daca esti "om de afaceri" adica daca trebuie sa fi mereu conectat la internet dar daca e numa de "fite" nu cred ca se merita... cea mai buna e ipad`ul. dar si pretul e frumusel... daca e sa o cumperi pentru a intra pe mess, facebook etc. nu cred ca se meritahappy

| DimLight a răspuns (pentru PclaudiaM):

Ba se merita sa cumperi una si doar pentru intrat pe fb/mess caz in care e ok sa iti iei una ieftina insa daca iti iei una ieftina si te astepti sa mearga jocuri klumea pe ea o sa fii dezamgit. plus ca trebuie verificate sa intrebat pe cineva inainte pentru ca multe nu au touchul prea senzitiv si o sa iti faci nervi toata ziua; si sa stii ca se merita uneori diferenta de pret