| byby965 a întrebat:

Dupa un timp scurt cat folosesc laptopul mi se stinge. Deodata. Ce poate avea?

:*:*

Răspuns Câştigător
| NoNameHelpYou a răspuns:

Salut Aici programator de fata si expert PC Laptop Tablet.Cel mai clar caz ar fi ca Windows-ului ii lipseste un fisier din cauza unui virus aflat in Laptop.Am patit-o si eu acum 2 saptamani.Am reinstala-t windosul nu cu totul doar i-am sters tot din el si am insstalat tot ce avea nevoie. Sper ca stii ca reinstalezii Windosul daca nu cauta pe cineva care sa stie si zii sa i deie un System Recovery.....bafta

12 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Ii stricat

| AdRyAn98 a răspuns:

Pobabil este din cauza windowsului, sau poate este in el care nu face bine contact, ori ceva stricat. Eu iti recomand sa in duci la un service it.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Doua Variante:
1. Ai windows xp ala se stinge cand e obosit dar nu se stinge doar se face negru ecranul si trebuie sa misti de maus sau sa apesi pe bara de la tastatura aia care arata windows. ( si eu am x( )
2.L-ai stricat cu programe mi nuni ce sti ce ai facut iti sugerezi sa iti schimbi windowsul!
Bafta!
Pa, pa! ª

| NorishorPhufos a răspuns:

Ori nu e incarcat cum trebuie ori e din cauza windowsului. Te sfatuiesc sa-l bagi la incarcat cateva ore bune si apoi daca iti mai face asa instaleaza din nou windowsul. Daca nici asa nu se rezolva inseamna ca e placa video.

| IrishCream a răspuns:

Asa pateam si eu! Si s-a dovedit ca avea ventilatorul stricat! Nu mai functiona! Eu mi-am luat alt laptop dar piesa aceea se poate inlocui! Du-te la un specialist!

Răspuns utilizator avertizat
| NuTeLlAQ a răspuns:

Asa mi se intampla si mie cu calculatorul! pur si simplu nu te ingrijora ca nu se strica!

| Lala2345 a răspuns:

Poate din cau za ca il tineai tot timpul la incarcat ti s-a stricat ceva placa de la laptop

Răspuns utilizator avertizat
| byby965 explică (pentru NoNameHelpYou):

Mi-am instalat si un alt Windows, l`am sters si de praf dar tot mi se stingecrying