| MartinLutherKing a întrebat:

Are cineva idee de ce cateodata laptopul meu se stinge deodata, fara motiv fara sa fi dat shutdown?

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Probabil pentru ca se supra incalzeste procesorul sau placa video.
Si cand atinge o temperatura critica se opreste automat.

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna! Nu am idee ce ar putea avea laptopul tau, pentru ca mie mi s-a intamplat asta decat atunci cand bateria era low.Asa ca ti-as recomanda sa mai ceri si alte pareri si sa il duci la reparat! Un specialist se pricepe in chestiile de genul asta, asa ca consulta un specialist!

| Dahliaa a răspuns:

Probabil e supraincalzit. Și mie mi sa mai întâmplat să se închidă fără să fi dat shutdown.

| vulturul21 a răspuns:

Ti se incalzeste procesorul sau ai programare pe el
Intra in start--->run--->scrie regedit a sau shutdown a
sper ca te-am ajutat

| Ale999 a răspuns:

Pai, probabil bateria este slaba, eu am aceeasi problema, poti sa incerci sa pornesti ventilatorul laptopului si sa-l lasi pornit cat timp il folosesti, mie imi functioneaza asa, sper sa iti fi fost de ajutor...