| fldany2013 a întrebat:

Bateria de la laptopul meu nu mai vrea sa se incarce adica cand deschid laptopul se incarca pana la 1% si dupa nu mai incarca si in scurt timp cu cablul de alimentare in el se stinge! Dc? Dau FUnda pentru. raspunsurile bune!

Răspuns Câştigător
| andreymaryus a răspuns:

Mda stiu despre ce vorbesti. i s-a intamplat si unui prieten, nu se incarca ma mult de 1% si atunci cand scotea cablul de alimentare laptopul se oprea. de preferat ar fi sa schimbi bateria.

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Ti-s-a stricat bateria de asta asa se intampla

| Christian1 a răspuns:

Salut!
Nu trebuie sa iti iei neaparat alt acumulator.E mai preferabil sa-l duci la un service de calculatoare, economisesti si bani.