| nataniel a întrebat:

E bine pentru haine sa fie uscate in uscator? (din ala de la curatatorie)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am acasa masina de spalat cu uscator (ce fericita eram cand am cumparat-o) nu l-am folosit deloc laughing)))
Motivul: pentru ca nu la toate hainele poti folosi uscatorul- unele se sifoneaza de nu le mai poti calca decat daca le speli iar pe altele scrie pe eticheta sa nu folosesti uscatorul). Al meu de ex are 3 trepte de uscare dar ti-am spus nu l-am folosit happy