Întrebare recomandată | Tudor7654 a întrebat:

Daca nu ai uscator de rufe cum trebuie uscate prosoapele in asa fel incat sa fie moi tot timpul?

15 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Pe sarma la lumina razelor solare

| ionur a răspuns:

Le scoți la geam.

| ionur a răspuns:

Și pui dpua cârlige sa țină acolo.

| Tudor7654 explică (pentru ionur):

Altfel nu se poate?

| ionur a răspuns (pentru Tudor7654):

Ba da pui prosopul pe carolifer.

| ionur a răspuns:

Sau iei fierul de călcat și dai pe el până se usucă și dacă vezi ca face figuri și nici altuncia nu se usucă scoate afară pe gard ști cum se face? Burete))))

| Tudor7654 explică (pentru ionur):

Sau e bine si asa afara pe sarma? Ramane moale si asa?

| ionur a răspuns (pentru Tudor7654):

Depiden... nu toate prosoape sunt la fel ști bine asta.

| Tudor7654 explică (pentru ionur):

Care prosoape pot fi uscate asa? Ce fel de prosoape

| ionur a răspuns (pentru Tudor7654):

Pai trebuie sale luăm pe rand sa vedem ce prosop este ăsta cine este prosopul ăsta al cui este prosopul asta doar tu te ștergi cu el sau mai este și altcineva?

| Tudor7654 explică (pentru ionur):

Doar eu

| ionur a răspuns (pentru Tudor7654):

Oare? -_o

| Tudor7654 explică (pentru ionur):

Da,serios

| ionur a răspuns (pentru Tudor7654):

Okkkk calm vom afla totul acum deciiiii țisa părut ca prosopul în ultima vreme se comporta ciudată adică hmmm nu știu gen nu mai era așa moale? Ști tu nu mai era prosopul care era o dată moale se se mai uscar repede laughing))))) team lăsat bossule ies ma duc să-mi iau ceva și sa ma plimb

| Aizenwe a răspuns:

Dupa parerea mea, conteaza mai mult cum sunt spalate decat cum sunt uscate. Spala prosoapele separat si pune balsam de rufe, vor ramane moi.