| DaltonCastle a întrebat:

E greu sa multiplici/copiezi chei? De orice tip. De la o scara de la 1-10 cam cât de greu ar fi? Știu ca depinde și de persoană dar întreb asa.

Răspuns Câştigător
| an0n1mg1rl a răspuns:

Eu personal nu te pot ajuta, însă caută pe Instagram lectiidesucces, este un om care vorbește despre astfel de fonduri, etc.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Destul de usor doar ca-ti trebuie un dispozitv sau mai multe. Astfel: iti trebuie un dispozitiv care sa copieze cheile obisnuite, altul pentru chei speciale (cele care n-au dinti ci doar o canelura serpuita) si altul pentru cheile cu cip.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai sculele necesare. da, e greu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i greu deloc, dureaza cam 20-30 secunde ca masina automata sa o faca.
Chei facute manual, nu mai face nimeni in ziua de azi, ca-i multa munca si sunt toate sansele sa nu functioneze. Pentru acest lucru au aparut niste masini simple, care fac automat cate chei vrei tu, intr-un timp record.

| PainTech a răspuns:

Acum depinde și de cheie. Una e o amarata de cheie pentru un lacat, altă e o cheie pentru mașina nouă care are acel "relief".

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Te duci cu cheia respectiva la un magazin din ala de chei si imediat iti face alta ca respectiva.