| Cristian36 a întrebat:

Elon Musk mai crede in simulare acum? ca am inteles cum ca nu ar mai crede

1 răspuns:
| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Elon musk pana la urma e om si fiecare om este limitat intr-un anumit aspect. nu ma intelege gresit nu zic ca nu este op(over powerd) el ca persoana si ca creier dar nu tot ce spune sau crede ar inseamna chiar asa mare adevar sau lucru. cred ca el stie acest lucru.
eu zic ca cel cel mai probabil ca nu exista. cred ca s-a razgandit. pana la urma ce e prea mult e prea mult si ca traim intr o simulatie este cam prea mult si foarte foarte foarte foarte putin probabil. foarte.