| Orton35 a întrebat:

Este adevarat ca denisa manelista se drogheaza?*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea s`a nascut drogatalaughinglaughing

31 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

I wonder who actually give a f*ck... tongue
Shin.

| Vizitiul a răspuns:

Cu ce m-ar incalzi pe mine sau pe tine daca s-ar droga? Cu nimic, oricum nu poti stii nimic tangibil, pot fi doar niste plasmuri ale unor oameni dornici sa creeze agitatie.

| alexa15_9959 a răspuns:

Toti "manelarii"sunt drogatilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
deoarece este o fata de treaba si este preferata mea lavy si niko

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se drogheaza. Voi chiar credeti orice se spune?! Nu`i adevarat ca Denisa se drogheaza...Nu si-a pierdut deloc vocea si este foarte frumoasa. O ador pe ea, si fara sa ma laud am aproape vocea ei.Are o voce de aur! The best!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va *** pe astia care ati zis ca se drogheaza denisawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crc u te. ay nas drogata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Handicapatilor ducetiva la naiba deni nu se drogheaza prostilor numai cei incuiati la minte pot zice ca deni se drogheaza cine e cu mine/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine si-o trage denisa ca e cam cracanata? ...si are si pzd lata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu cred...asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a tras marijuana, sunt prieten cu ea si stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu e adevarat! denisa nu se drogheaza! esti fana mea cea mai tare.si imi place noul tau album.nu te lua dupa gura lumi, esti okkkkkkkkkkkkkkk.chiar nu iti fa grijia
pa te pwwwwp.alin@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa se respecta pe ea si nusi bate joc de cariera ei. Cine nu o cunoaste pote zice asa ceva e cea mai simpla artista din tote genurile muzicale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://denisa-raducanu01.hi5.com hi5 oficial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii drogata de cand o stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drogati sunt cei care nu au ce face si scot numai perle. Denisa e cea mai tare dintre toate fetele si nici o curva nu-i ajunge nici la unghia mica de la picior.Cine tine cu Denisa e cel mai tare. Sus cu Denisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu se drogheaza sunt o prietena foarte buna de a denisei si subiectul asta o supara foarte tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate fi adevarat in niciun caz.Denisa e o fata buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se drogheaza.Nu si-a pierdut deloc vocea si este foarte frumoasa. O ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fraeri sunteti nu vreti sa recunoasteti ca Denisa este o fata misto. De unde ati mai scos-o si pe asta ca ea s-ar droga sunteti prosti cei care credeti toate prostiile Denisa e o fata misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu creeed asa ceva, denisa e o scumpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca unii cred ca denisa se drogheaza aia sunt cei mai por pentru ca denisa e o fata minunata si nu ar face asta niciodata! si in primul rand da aveti de gand sa o injurati mai bine nu mai scrieti pastrativa parerea pentru voi daca nu stiti adevarul! eu nu ma laud da eu chiar am vb cu ea si mi-a spus ca nu e adevarat ce se spune despre ea cum ca se drogheaza sau ca sia taiat venele pe scena! aceste lucruri sunt numai minciuni si in plus sunt puse de cineva care vroia sa-i faca rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va *** Nimeni nu vorbeste urat de verisoara mea... De ce va luati de Denisa ca e manelista ca e olteank dc thinking Ei bine si eu sunt Si nu e frumos sa faceti glume Nu e drogata! _l_!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se drogheaza.

Denisa este frumoasa draguta chiar as zice ca reprezinta frumusetea slava, frumoasa manelista in Romania si... frumoasa METALISTA in Polonia:
http://www.youtube.com/watch?v=BQxT96thOuo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic adevarat aste sunt speculati de la oameni fara cap ce nu gandesc credeti ma stiu tot despre ea