| Stefania a întrebat:

Este adevarat ca s-au despartit Zac Efron si Vanessa Hudgens?

http://www.wambie.com/......-4002.html

De ce?

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nu stiu, nu ma intereseaza, nu mi pasa, esti praf, esti distrusa, iama de...

| Fundiツ a răspuns:

Nu este adevaratwinking intra pe net pe site'ul rimel.ro si ai sa vezi tot timpul ce este la curent cu actorii nostriwinking

imi dai si o fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zac s-a despartit de vanessa si e mai bine asa ca oricum ea e cam c... a ca a facut poze goala si le-a pus pe net... oricum e mai bine asa.Eu l-am cunoscut pe Zac in vara cand am fost la Los Angeles la o prietena care cunoste multe vedete el e un tip super marfaaa.