| Christinne14 a întrebat:

Spuneti-mi care stie e drept ca Vanessa hudgens si Zac efron s-au despartit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca se vedeau foarte rar, deoarece erau plecati mereu cu filmarile.Un SMS inlocuia mereu o imbratisare.
Zac a fost cuplat cu o fata, dar s-au despartit si Van e acum cu A. Butler.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca este problema lor si ca nu are legatura cu Dragoste si sex?

| Diiaaa_3397 a răspuns:

De unde *** sa stim noi ce fac adolescetii aia fitosi si plini de bani? si in plus ce e cu categoria asta? straight face