| xxdd a întrebat:

Este mai ieftin daca cumpar un tv dintr-un magazin sau de pe site-ul aceluias magazin?

Răspuns Câştigător
| Laurastane a răspuns:

De pe site e putin mai ieftin, dar gandeste-te ca costa si transportul, deci per total mai ieftin e la magazinul respectiv sau chiar te scoate la acelasi pret.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este mai ieftin direct din magazin( nu platesti taxa de curierat)

| blackwidow a răspuns:

Cel mai probabil este acelasi pret. Poate doar sa difere daca nu au transportul pana la tine acasa inclus. Numai bine

| Herm a răspuns:

Normal preturl e acelasi, acum, uita-te si tu si compara

| Bubbleღ a răspuns:

S-ar putea sa coste putin mai mult daca vei cumpara de pe site deoarece se va adauga si transportul.

| rose12 a răspuns:

Nu stiu.eu cred ca e acelasi pret.mult succes la cumparat! o fundita imi dai?