| ~LoOoLa~KyD~ a întrebat:

Este urgent! Spuneti-mi va rog un program in care pot sa decupez poze si sa le lipesc cu conditia ca in jurul lor sa fie transparent. V-as putea da exemplu pozele vedetelor unde sunt inlocuite. Daca ma ajutati promit ca va dau fundita si va voi ramane recunoscatoare. Raspuns urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| AnneAlly a răspuns:

Nu inteleg prea bine partea cu transparent dar eu ti-as recomanda un Photoscape : http://photoscape.en.softonic.com/ funda?

1 răspuns:
| fr334ever a răspuns:

Photoshop. daca vrei da-mi ADD si ti le fac eu : marius91marian@yahoo.com