| giulyPrinCopaci a întrebat:

Eu am cartela de orange, dar as vrea sa ma transfer pe cosmote. E buna reteaua? Adica s-a intamplat sa ramaneti fara semnal?
Si nu prea am cunostinte pe cosmote.Care ar fi cele mai convenabile optiuni cu minute in alte retele?big grin

Răspuns Câştigător
| iulia_3850 a răspuns:

Buna, eu am venit in tara de 3 luni si am optat pentru cosmote atat eu cat si sotul meu, noi locuim la casa si nu am ramas fara semnal in schimb neamurile mele au orange si nu au semnal. Noi am ales optiunea 10 dolari e buna si ai primele trei luni gratuite. a si vreau sa zic ca in privinta prietenilor majoritatea au trecut la cosmote.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Reţeaua de telefonie mobilă Cosmote este în top pe locul unu ca oferte, seriozitate, arie de acoperire.
Opţiunile le alegi în funcţie de nevoile tale de comunicare, mergi la un reprezentant Cosmote şi cere toate informaţiile.
Pa, pa.

| Oanny a răspuns:

Salut, si eu am fost pe orange.Acum sunt pe cosmote.Nu stiu sa-ti spun exact de ce dar mie mi se pare mai buna reteaua cosmote.

| hd04wbw a răspuns:

E bun COSMOTE.
Mai multe incearca sa afli pe www.cosmote.ro
Bafta

| Aniii a răspuns:

Eu am cosmote de ceva vreme si sunt multumita de semnal...Cu optiunile nu mai stiu pentru. ca am abonament cu 1 euro(minute nelimitate in retea). E buna reteaua merita sa intri in ea

| adryanna_7314 a răspuns:

Mie imi place reteaua asta! mi s pare cea mai convenabila(in plus toti prietenii mei sunt p cmt)eu am activata o oferta cu 2000 d min cu 2 nr favorite 450 min cu alte nr in cosmote, 450 sms si 60 min nationale(parca) totul cu 4, 50 euro

| Corinne a răspuns:

Si eu am cartela de cosmote de cateva luni.si tin sa cred ca ii cea mai tare retea.Asta pentru ca ofera mii de minute in retea si nu numai.

Iti dau cateva exemple de extraoptiuni si iti alegi singura :)
-Cu 1. 5 Euro credit pe lună poţi să trimiţi 100 de mesaje scrise către orice client al reţelei COSMOTE
-http://www.gmb.ro/m.aspx?id=179&it=3
-cu 3. 50 euro poti avea 600 de min 600 sms si 30 minute national
-sau cu 5 euro 1200 de minute si sms-uri in retea si 60 minute national (nu stiu sigur:D)
-sau cand reincarci cu minim 3 euro primesti ca bonus 2000 de minute in retea valabile 7 zile si 50 de minute si sms-uri valabile 2 saptamani.

Si sunt multe altele :) ai de unde alege oricum;)
Bafta!

| Corinne a răspuns:

Am uitat sa-ti spun in legatura cu semnalul! big grin
Semnal ai oriunde! in cazul unei convorbiri intrerupte din cauza celor de la cosmote primesti banii inapoiwinking

| mileycyrus_9223 a răspuns:

Am eu cartela de cosmote si este mai buna decat cea de orange...si poti sa faci multe optiuni de minute maxim 300 de minutebig grinbig grin...[asa cred]happyhappydar hey e ok si nu s-a intamplat sa ramai fara semnal nikiodatha!

| D"Lovv"Torje a răspuns:

E foarte buna reteaua si eu st in cosmote