| eunumberone a întrebat:

Am o cartela COSMOTE noua cu numar si as vrea sa transfer creditul de pe ea pe o cartela ORANGE! Se poate? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnutzaBM a răspuns:

Buna nu merge sa faci asemenea trasferuri si daca ar functiona cartela fiind noua cu numar nu iti permite sa transferi nici macar in reteaua proprie daca nu ai efectuata macar o incarcare pe cartela respectiva.

2 răspunsuri:
| xBesTLifeX a răspuns:

Nu ai cum, Orange si Cosmote sunt retele diferite si nu iti permit sa faci asa ceva si na... oricum nu merge sa transferi creditul pe o alta cartela, nu ai cum

| Andreea1923 a răspuns:

Nu se poate :3