| ŞoSeŢeL a întrebat:

Eu am un cont pe blogger cu un fanfiction si as vrea sa mai fac inca un blog tot pe acel cont.Am dat la "blog nou" dar nu-mi merge nici o adresa.Ce sa fac? Mi-am facut alt cont si nici acolo nici o adresa nu merge. Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| ElaIliesi a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai grija sa scrii cum trebuie adresa, adica fanfiction sau fan-fiction in casuta aceea inainte de blogspot.com, nu cuvinte cu spatiu intre ele.

Dar fiindca mai ai deja un blog banuiesc ca nu aici e problema ci la adresele pe care incerci sa le inregistrezi.

Marea parte a expresiilor comune sunt deja inregistrate de altii, asa ca trebuie sa gasesti ceva compus fanfiction-altcuvant