| vunk546 a întrebat:

Eu as dori sa mi cumpar Nokia 2220s (el are Mp3 dar nu are bluetooth) voi putea transmite prin USB cintece Mp3?
daca stiti cit dureaza maxim un cintec pe acest mobil (exemplu 3:55min)
dau fundita; D

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Da se pot transmite melodii mp3 prin cablu de date.
Cat dureaza? Dureaza atat cat dureaza melodia. Daca pui o melodie de 10 minute, atata o sa dureze. Daca pui una de 10 secunde, 10 secunde o sa dureze.

5 răspunsuri:
| Overseer a răspuns:

2-3 min

| vunk546 explică:

Cit poate contine o melodie mp3 pe acest telefon

| vunk546 explică:

Nu de aceasta aveam nevoie sad :S

| vunk546 explică:

Felicitari stefan happy

| vunk546 explică:

Chiar daca nu era de ce aveam nevoie dar tzia-m dat zie fundita. felicitari happy