| dyenutza13 a întrebat:

Eu nu inteleg chestia asta cu funda ...adica ...nu stiu vreau sa-mi explice cineva

Răspuns Câştigător
| CamAnonim a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Fundita = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
Este un fel de "multumesc" celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa dai clic pe "OK". E simplu. Cam atat.
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
| zapa1 a răspuns:

Pai e simplu...
Pui o intrebare la care priemesti niste raspunsuri.ALegi cel mai bun raspuns si ii dai funda. Apesi pe funfita aia gri care se va face portocalie. Poti alege doar un singur raspuns castigator.Deci ti-am fost de ajutor?